1-80

מתיחת צוואר

ניתוח מתיחת צוואר נעשה לרוב כחלק מטיפול המשך למתיחת פנים, או לנשים שרוצות צוואר ברבורי, צעיר ובמראה טבעי. ד"ר ויסמן מתמחה בניתוחי מתיחת צוואר ומנסה לגרום לו להיראות קליל, ללא עודפי עור וללא בנדים (הפסים) של שריר הצוואר. המטרה הנוספת היא לייצר זוויות נכונות בין הצוואר  לקו הלסת התחתונה. 

מראה הצוואר מטריד נשים רבות. הן חשות שהמראה הנפול שלו מסגיר את גילן, ולכן הטיפול בצוואר נפוץ מאוד כחלק מניתוחי פנים ובכלל. בקליניקה של ד"ר ויסמן ניתן לקבל טיפול ייעודי למיצוק ומתיחת הצוואר באופן פרטני, בהתאמה אישית ועל פי מאפייני הצוואר.

למי מתאים ניתוח מתיחת צוואר?

אצל רוב הנשים תהליך ההתבגרות המשמעותי מתחיל מהצוואר, שיכול להיות מאפיינים המשתנים מאדם לאדם. עם זאת, אזור הצוואר יכול להוות מטרד רב ולהתאפיין בשלוש תופעות שעשויות להשפיע על אזור הצוואר ולהוות צורך למתיחה.

התופעות הנפוצות הן:

תופעת עודף עור – עודף עור בצוואר הוא שכיח מאוד אצל נשים מבוגרות יכול להופיע במידת חומרה שונה, כאשר המידה הקלה משפיעה על הלסת וגורמת לטשטושה והחמורה גורמת להיווצרות של עודפי עור מרובים על כל אזור הצוואר. בשני המקרים הללו, ניתוח מתיחת צוואר עשוי להביא לתוצאה מפתיעה ולהשפיע על המראה הכללי של הפנים.

תופעה של עודף שומן בצוואר – תופעה זו היא חלק ממבנה הפנים ויכולה להופיע גם בגיל צעיר, אך עם השנים השומן מצטבר ומשפיע על המראה הכללי של הפנים. ניתן לזהות את התופעה על ידי פימה שומנית הנמצאת על פני אזור רצפת הפה. הסרת עודף השומן מהצוואר תורמת למראה פנים מפוסל וחטוב יותר.

תופעה של רפיון שריר – תופעה זו מאופיינת במראה של גידים וכישורים הממוקמים במרכז הצוואר. גידים אלה יכולים להיות א-סימטריים באורכם, מכיוון ששולי השריר נעשה רפוי. מתיחת צוואר מסייעת תופעה זו ומתקבל מראה צוואר מפוסל יותר.

לייעוץ מקצועי ותיאום פגישת היכרות, התקשרי או השאירי פרטים

דילוג לתוכן