1-30

מיני מתיחת פנים – מיקרוליפט


מיני מתיחת פנים נותנת הידוק ללחי מבלי להשפיע על הצוואר. בשיטת מיקרו ליפט ניתן להגיע לתוצאות טובות גם בפנים וגם בצוואר, תוך שימוש בניתוח מהיר והחלמה קלה יותר.

מתיחת פנים נשמעת עבור נשים כניתוח מקיף, מורכב, יקר, מותאם לנשים מבוגרות וכזה שכרוך בהחלמה ארוכה, דבר המרתיע חלק מהמטופלות. מצד שני, מיני מתיחת פנים נתנה בעבר תוצאות קלות בלחי עם שיפור מינימלי בלבד בצוואר. כיום הדבר שונה לחלוטין בזכות שיטת מיקרו ליפט המאפשרת להגיע לתוצאות מרשימות גם בפנים וגם בצוואר במינימום זמן ועם החלמה קלה יותר. ד"ר ויסמן מבצע מיני מתיחת פנים שמטרתה להצעיר את עור הפנים גם בקרב נשים צעירות המעוניינות בניתוח מהיר המתמקד בשליש התחתון של הפנים.

למי מתאים ניתוח המיקרוליפט – מיני מתיחת פנים?

מיני מתיחת פנים הוא הליך קצר יחסית המתאים בעיקר לנשים צעירות שפניהן טרם החלו להתבגר, אך הן מרגישות שינויים משמעותיים בשליש התחתון של הפנים באזורי הלחיים, הפה והלסת. תחושה זו מתחילה להיווצר כחלק מהתבגרות עור הפנים, כך שמצד אחד אותן נשים מרגישות צעירות, אך אזורים אלה מתחילים להיות רפויים אצלן, ומצד שני אזורי העיניים והגבות נראים צעירים ומלאי חיוניות. מיקרוליפט מתאים לנשים שרוצות שיפור בפנים ובצוואר אך ללא תקופת החלמה ארוכה הכרוכה עם מתיחת פנים. אם כך, אין כל צורך לבצע ניתוח פנים מקיף, אלא מיני מתיחה שתחזיר את העור הנפול כמה שנים לאחור.

היתרונות של ניתוח מיני מתיחת פנים:

  • ניתוח קצר וממוקד.
  • ניתוח זול ביחס לניתוח פנים מלא.
  • תוצאות מהירות ומדויקות.
  • שיפור הלחי והצוואר בהליך קצר.
  • החלמה קלה ביחס למתיחת פנים מלאה (כשבוע וחצי בלבד).

כחלק מהליך המיקרוליפט – מיני מתיחת פנים, ד"ר ויסמן מבצע אבחון מלא של עור הפנים וישקף את המציאות והתוצאות העתידיות, בדרך שקופה והוגנת ביותר. במהלך הניתוח ד"ר ויסמן מקפיד לבצע הסוואה מוחלטת של הצלקות, על מנת להגיע לתוצאה טבעית ככל הניתן.

לייעוץ מקצועי ותיאום פגישת היכרות, התקשרי או השאירי פרטים

דילוג לתוכן