1-69

שאיבת שומן


כולנו מכירים את מצבורי השומן העיקשים או בשפה העממית 'הצמיגים', המבצבצים מבעד למותניים (האחוריות) או הירכיים ובולטים מבעד לבגדים. שומנים אלה יכולים להיות כתוצאה מהשמנה או מבנה גנטי, ולרוב מדובר בשומן עיקש שאינו יורד גם בביצוע פעילות גופנית או בתוכנית דיאטה, ואפילו גם לאחר ירידה במשקל.

שאיבת שומן היא הניתוח המתאים ביותר לשומנים אלה, ומאפשר להגיע לתוצאות נהדרות ואחידות. ד"ר ויסמן מתמחה בניתוחי שאיבת שומן ותמיד מקפיד לבצע הליך שאיבה אחיד וחלק ככל הניתן. כמו כן, חשובה לו הצורה בה נותר האזור 'הנשאב', וזאת מאשר כמות השומן שמוצא מן הגוף, כלומר שהמקום יראה טוב לא רק לאחר הניתוח, אלא גם במשך החיים.

המטרה הסופית היא להגיע לעיצוב נכון והדוק שמאפשר למטופלים להעלות ולהוריד במשקל, אך התוצאה תישאר תמיד יפה והרמונית. ד"ר ויסמן מבצע שימוש בציוד מתקדם ביותר בקליניקה, וזאת לצד שימוש בטכניקות מודרניות כמו שאיבת שומן עם אולטרסאונד, שאיבה עם רטט מכני ועוד. טכניקות אלה מאפשרות למזער את החוסר האחידות שנשאר לאחר שאיבת השומן.

למי ניתוח שאיבת שומן מתאים?

הניתוח מתאים לנשים וגברים המעוניינים לטפל במצבורי שומן נקודתיים כמו באזורי הירכיים, הבטן והמותניים. בנוסף, גם למטופלים שרוצים להצר היקפים, לעצב את הגוף או להעביר שומן ממקום למקום כדי לפזר אותו בצורה אחידה בין האיברים השונים בגוף.

היתרונות של שאיבת שומן:

  • הטיפול הוא נקודתי מאוד, ולכן המטופל יכול לבחור את המיקום המפריע לו.
  • ההחלמה מניתוחי שאיבת שומן מהירה וקלה יחסית.
  • הניתוח כמעט ואינו מותיר צלקות, אלא מזעריות מאוד.
  • בשומן שהוצע מן הגוף ניתן להשתמש לצורך מילוי אזורים שונים בגוף.

לקביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן